24/01/2020
Home Tags Agron Kapllanaj

Tag: Agron Kapllanaj

Kapllanaj letër qytetarëve: Rikthehem sërish në krye të detyrës. Ndalova planin...

Ish-kryebashkiaku i Mallakastrës, Agron Kapllajan ka falënderuar qytetarët për mbështetjen dhe bashkëpunimin gjatë katër viteve. Me rastin e konstituimit të kryebashkiakut të PS, Qerim...

“Goditi policin me gur”, kryetari mbron punonjësin e Bashkisë: Nuk ishte...

56-vjeçari Pëllumb Isufaj nga Drenova, me detyrë inspektor mjedisi në Bashkinë Ballsh është arrestuar pasi dyshohet se ka goditur me gurë në kokë policin...

Mandati/ Flet kryebashkiaku i Mallakastrës: Çfarë ndodhi në Itali në vitin...

Kreu i Bashkisë së Mallakastrës, Agron Kapllanaj ka sqaruar në lidhje për “Tonight Ilva Tare” të vërtetën e dënimit në Itali më shumë se...

Balla: Kryebashkiaku Agron Kapllanaj është dënuar me 2 vite burg, Basha...

Kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla në një reagim në rrjetet sociale shprehet se kryebashkiaku Agron Kapllanaj, është dënuar me 2 vite...

Sot në KQZ kërkesa e PS për heqjen e mandatit të...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të shqyrtojë sot kërkesën për heqjen e mandatit për kryebashkiakun e Mallakastrës, Agron Kapllanaj. Partia Socialiste ka reaguar përpara...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!