21/02/2020
Home Tags Agron Malaj

Tag: Agron Malaj

PD kërkon shkarkimin si kryebashkiak, ish-gardisti i 21 janarit: Refuzova t’u...

Sot  mbushen 9 vjet nga vrasja e katër protestuesve para Kryeministrisë, në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ në Tiranë. Kryebashkiaku i Matit Agron Malaj, ish-gardist në...

PD i çon emrin në Prokurori, kush është Agron Malaj, ish-gardisti...

Partia Demokratike denoncon një tjetër kryebashkiak të PS, të dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit. Pas Shkodrës, Vorës, Vaut të Dejës dhe Mallakastrës, këtë herë...

“Është dënuar për armëmbajtje pa leje”, PD çon një tjetër kryebashkiak...

Partia Demokratike denoncon një tjetër kryebashkiak të PS se ka shkelur ligjin e dekriminalizimit. Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi tha në një deklaratë...

Zyrtari i PD i drejton katër pyetje ish-gardistit të 21 janarit,...

Anëtari i Kryesisë, njëherësh kreu i Departamentit të Politikës së Jashtme të PD, Kreshnik Çollaku i ka drejtuar disa pyetje kandidatit të PS në...

Basha sulmon kandidatin e PS në Burrel: Malaj duhet të ishte...

Në takimin që zhvilloi në Burrel me simpantizantë dhe mbështetës të opozitës, Lulzim Basha sulmoi edhe Agron Malajn, kandidatin e Partisë Socialiste për këtë...

Foto/ Me automatik kah protestuesve, ish-gardisti i 21 janarit që kandidon...

Gazetari Artan Hoxha ka mbrojtur ish-gardistin e 21 janarit, Agron Malajn, që është kandidat i Partisë Socialiste për Bashkinë e Burrelit. Në emisionin Java...

“Spiun i yni”/ Ish-gardisti që kandidon për PS: Kupola e lartë...

Partia Socialiste ka zgjedhur si kandidat për Bashkinë e Burrelit, Agron Malajn. Ai njihet si gardisti i ‘grupit të zjarrin’ që qëlloi mbi njërëzit...

Gazetarja e zë ngushtë për gardistin e 21 janarit, kandidat i...

Kryeministri është pyetur në konferencën për shtyp për kandidatin e PS në Mat, Agron Malaj, i cili më 21 janar ishte pjesë e "grupit...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!