18 C
Tirana
31/05/2020
Home Tags Akuza

Tag: akuza

Neymar ka akuzë të forta, probleme me drejtësinë

Neymar duket se ka sërish probleme me ligjin dhe shtetin, pasi këtë herë është akuzuar me një tjetër akuzë të fortë. Ai akuzohet si...

Pampuri: Dy muaj pas tërmetit qytetarët në qiell të hapur, qeveria...

Ish-deputetja e PD-së, Orjola Pampuri, shpreh shqetësimin se dy muaj pas tërmetit, qytetaret ende presin në qiell të hapur. Sipas saj, kryeministri dhe kryetarët...

Bozdo akuza qeverisë Rama: Ka braktisur minatorët dhe Bulqizën, ka bërë...

Anëtari i kryesisë së PD-së, Eno Bozdo, akuzoi qeverinë Rama se prej kohësh ka braktisur minatorët dhe Bulqizën. Sipas tij, këtë e tregoi qartë...

Ngjela: Rama për pushtetin pranoi edhe vrasjen, gjyqësori ka qenë në...

Avokati Spartak Ngjela mendon se ngjarja e 21 janarit do të zbardhet falë reformës në drejtësi. Ai akuzoi kryeministrin Edi Rama se për të...

Haradinaj e ripërsërit: Rama ka pasur për qëllim ta ndajë Kosovën

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj vazhdon që të deklarojë se kryeministri Edi Rama ka pasur si qëllim që ta ndajë Kosovën. Pak...

PD: Erion Veliaj me dy fytyra, mensat sociale mjet propagande e...

Partia Demokratike e ka akuzuar si mashtrues dhe me dy fytyra kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj. Ish deputetja e PD-së Oriola Pampuri në një...

Balla këmbëngul: Basha ka firmosur kontratat e pagesës për kompaninë ruse...

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla këmbëngul se kryetari i PD-së Lulzim Basha ka firmosur kontrata për të bërë pagesa për një...

Kraja akuzon Bashkinë e Tiranës: Edhe logoja e 100 vjetorit të...

Këshilltari i PD-së Akil Kraja ka akuzuar Bashkinë e Tiranës se ka kopjuar logon e 100 vjetorit të kryeqytetit. “Mos! Godet sërish pinoku i turbulluar...

“Tradhëtar”/ Rama debat me qytetarin për Shengenin Ballkanik: Faji i politikës...

Kryeministri Edi Rama nuk e duron dot më që të shahet tradhtar kur bëhet fjalë për nismën e Shengenit Ballkanit. Për më tepër që...

Gjosha: Papjekuria politike po largon shqiptarët nga vendi

Ish deputetja e LSI-së Klajda Gjosha mendon se prioriteti i Shqipërisë duhet që të jetë rikthimi i shpresës te qytetarët. Në Facebook ajo shkroi...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!