21 C
Tirana
11/08/2020
Home Tags Albina Deda

Tag: Albina Deda

Sali Berisha pret në zyrë pedagoget e PD-së: Me mësuesin, me...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka pritur sot në zyrë disa ish-deputete dhe deputete aktuale të Partisë Demokratike, të cilat kanë qenë më parë pedagoge në...

Ish-deputetja e PD: Arta Marku do qëndrojë 7 vite kryeprokurore; është...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albina Dede shprehet se Arta Marku do të qëndrojë për 7 vite në krye të Prokurorisë së Përgjithshme. Në një...

Ish-deputetja e PD kundër linjës së opozitës: Arta Marku, njeri i...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albina Deda ka pranuar se ka lidhje familjare me kryeprokuroren e përkohshme të Shqipërisë, Arta Marku. Marku është mbesa e...

Pjerin Ndreu flet për lidhjet e Arta Markut me ish-deputeten e...

Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu ka akuzuar PD-në për imoralitet për shkak se kundërshton emërimin e Arta Markut në krye të Prokurorisë së...

Në Ditën Europiane të Viktimave të Nazizmit e të Stalinizimit, ish-deputetja...

Me rastin e përkujtimit të Ditës Evropiane të Viktimave të Nazizmit e të Stalinizimit që dënon çdo formë të totalitarizmit, ish-deputetja e PD-s;, Albina...

Ish-deputetja kujton masakrën e Qaf-Valmirit dhe bën thirrje për moshumbje të...

Deputetja e PD, Albina Deda ka tërhequr sot vëmendjen e lexuesit dhe sidomos mirditorëve, për më shumë patriotizëm dhe më shumë vëmendje ndaj hisotirsë...

Plas debati mes deputeteve të PD, Deda-Halimit: Kujdes me mua… Një...

Tre deputete aktuale të Partisë Demokratike, por që nuk u rikandiduan nga Lulzim Basha në zgjedhjet e 25 qershorit, janë përfshirë në një debat...

“Zhurma kundër Bashës-si zhurma e gjetheve të Niçes!”

Në mbarim të fushatës zgjedhore për kreun e PD-së, ka reaguar deputetja Albina Deda, e cila e quan korrikun "muaj i shkelqyer elektoral i...

Albina Deda: Nga të gjithë pritet reflektim kombëtar dhe jo sulme...

Deputetja Albina Deda ka reaguar përsëri në një analizë të saj mbi mazhorancën e 25 qershorit, duke e cilësuar atë si më të pështirën...

Deputetja i shkruan nga selia e PD Preç Zogajt: Humbja ka...

Deputetja ende në detyrë e Partisë Demokratike, Albina Deda ka reaguar pas deklaratave kritikuese të Preç Zogajt për Lulzim Bashën. Duke theksuar në ‘Facebook’...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!