19 C
Tirana
07/07/2020
Home Tags Albina Deda

Tag: Albina Deda

Nuk e rikandidoi, Albina Deda asnjë hatërmbetje me Bashën: I dha...

Deputetja e PD-së, Albina Deda, e cila nuk është vendosur në listë për zgjedhjet e 25 qershorit, nuk ka asnjë hatërmbetje me kryetarin Lulzim...

Albina Deda me dy gishta pas kurrizit të Bregut: Nuk di...

Deputetja e Partisë Demokratike, Albina Deda ka reaguar pas publikimit të videos që u bë virale në rrjetet sociale ku ngriti dy gishtat lart...

Koment/ Përballë kaçakëve të Bastias

Albina Deda Në 8 javë protestë së bashku kemi treguar jo vetëm vullnet e vendosmëri por dinjitet dhe qytetari. Kjo çadër është kthyer log kuvendi...

Intervista me Alda Dedën/ Një modele në Çadrën e Lirisë: Kush...

Të jesh fëmijë deputeti apo ministri do të thotë që edhe shkollimi e profesioni që zgjedh të jetë jurist, ekonomist apo mjek.  Nuk ndodh...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!