28/01/2020
Home Tags Aleksander Biberaj

Tag: Aleksander Biberaj

Kafja e fundit me Azemin

Aleksandër Biberaj Te nderuar miq, Si sot 21 vite me pare (11 shtator 1998), pak a shume ne kete kohe, kam pire kafen e zakonshme me...

Ish-drejtuesi i lartë i KiE: Tërheqja, vendim politik. Monitoruam zgjedhje në...

Aleksandër Biberaj, ish-zëvendëspresident i Asamblesë Parlamentare në Këshillin e Europës e cilëson si politik vendimin e KiE-së për të tërhequr delegacionin që do të...

Biberaj: Ka hapësira për negociata PD-PS; hapi i parë largimi i...

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Aleksandër Biberaj i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora u shpreh se mes opozitës dhe mazhorancës...

Protesta para Kryeministrisë, Biberaj: Zgjedhje e mirë që Rama nuk do...

Në prag të protestës së nesërme, Aleksandër Biberaj ka komentuar vendimin e kryeministrit Edi Rama për tu larguar nga Tirana në drejtim të qytetit...

Zgjedhjet për Këshillin Kombëtar, Gazmend Oketa dhe Aleksandër Biberaj rikthehen në...

Nesër në orën 11:00 do të nisë mbledhja e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike. 350 kandidatë kanë hyrë në garë për të fituar një...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!