20 C
Tirana
02/07/2020
Home Tags Alexander arvizu

Tag: alexander arvizu

Fillon procesi i përzgjedhjes së Ambasadorit të ri Amerikan në Tiranë....

Politiko.al Ka filluar procesi i përzgjedhjes së Ambasadorit të ri amerikan në Tiranë, i tha Politiko një burim me lidhje të forta në qarqet diplomatike...

Ish-ambasadori Arvizu: Nuk ka prova që lidhin Berishën me Putinin

Ish-ambasadori amerikan në Tiranë, Alexander Arvizu thotë se nuk ka parë asnjë provë bindëse që të lidhë ish-kryeministrin Sali Berisha me presidentin rus, Vladimir...

Arvizu takon familjen e Aurela Gaçes, këngëtarja ka dy fjalë për...

Ditën e sotme Aurela Gaçe ka takuar një person të veçantë. Ish-ambasadori Alexander Arvizu ka vizituar familjen e këngëtares dhe për këët Aurela ndihet...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!