26 C
Tirana
05/06/2020
Home Tags Alibeaj

Tag: Alibeaj

Alibeaj i shqetësuar pas atentatit: Vendi i është dorëzuar krimit pa...

Ish deputeti i PD-së Enkelejd Alibeaj deklaroi pas atentatit të prokurorit të Durrësit në Shkozet, se vendi i është dorëzuar krimit. Ai shpreh shqetësimin...

Alibeaj: Nuk bëhet reforma zgjedhore duke u mbështetur vetëm në deklaratën...

Në përfundim të mbledhjes së opozitës së bashkuar në selinë e PD-së, ish deputeti Enkelejd Alibeaj, tha se drafti i dorëzuar nga qeveria për...

Alibeaj: KLP i kapur politikisht, Rama bllokon SPAK se ka frikë

Ish deputeti i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj është i bindur se institucioni i Këshillit të Lartë të Prokurorisë është i kapur politikisht. "KLP e sotme,...

PD: Rama duhet të bënte kryeministrin dhe të arrestonte prokurorin Ndoja,...

Ish deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj reagoi sërish në lidhje me prokurorin e Durrësit, Arjan Ndoja. Ai i kërkoi kryeministrit Edi Rama që të...

PD: Rama mbron Tahirin kurse njerëzit e zakonshëm vuajnë burgjeve

Ish deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka mbrojtur Saimir Tahirin, bashkëpunëtor i tij në krim. Ai kujtoi se...

PD: Shqipëria, parajsë e krimit të organizuar dhe e kriminelëve më...

Partia Demokratike shpreh shqetësimin se dokumentari i Rai 3, “Narcotica” faktoi në mënyrë dramatike se Shqipëria po rimbillet me kanabis, se krimi i organizuar...

Alibeaj këshillon Metën: Nëse shkarkohet, të shpërndajë parlamentin

Ish deputetit i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj deklaroi se nëse mazhoranca do të përpiqet që të shkarkojë presidentin, atëherë ai duhet të shpërndajë parlamentin....

Alibeaj: Balla dhe Rama dështuan me prokurorinë në ngritjen e akuzave...

Ish deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, iu përgjigj akuzave të kryetarit të Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla. Ky i fundit tha se...

Vettingu në politikë, PS kërkon të shprehet Venecia, Alibeaj: Pse keni...

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj në mbledhjen e Këshillit të Legjislacioneve e cilësoi artificial propozimin e PS për ta dërguar nismën e opozitës...

PD publikon numrin e telefonit: Heshtja nuk e shpëton dot Taulant...

Partia Demokratike ka reaguar sërish për ndalimin nga policia greke të biznesmenit Edmond Bega. Deputeti Enkelejd Alibeaj tha se qeveria, parlamenti, policia dhe prokuroria...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!