16 C
Tirana
28/03/2020
Home Tags Alibeaj

Tag: Alibeaj

Grabitja e postës së Prokurorisë, PD thirrje Markut dhe Xhafajt: Informoni...

Partia Demokratike, përmes deputetit Enkelejd Alibeaj, tha se grabitja e postës sekrete në Prokurorinë e Durrësit është një nga aktet më të rënda dhe...

Alibeaj rendit shkeljet: Pse ndalimi dhe trajtimi i protestuesve është në...

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj është shprehur se ka shkelje të rënda të ligjit sa i takon mënyrës së ndalimit dhe trajtimit të...

Alibeaj i drejtohet qeverisë: Jeni marrë peng në bagazhin e makinës...

Deputeti i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj, duke folur për projektligjin për vettingun në polici, i adresoi një sërë pyetjesh ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Alibeaj...

Emrat, Alibeaj skanon anëtarët e rinj të sistemit të drejtësisë

Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, bëri një skanim të lidhjeve nepotike sipas tij të anëtarëve...

Alibeaj i përgjigjet Ramës për Fierin: E kanë administruar përfaqësuesit e...

Deputeti i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj i është përgjigjur postimit të kryeministrit Edi rama mëngjesin e sotëm ku publikoi një video nga shembja e...

Gjonaj i shmanget pyetjeve të Alibeajt: Kam diplomë në drejtësi!

Seanca e sotme në Kuvend ka nisur me akuzat e Enkeled Alibeajt ndaj ministres Etilda Gjonaj për ekstradimin e Seitajt drejt Italisë. Mirëpo, ministrja për...

Vendimet/ Alibeaj skanon anëtarët e KLGJ-së dhe KLP-së: Fatmira Luli ka...

Kryetari i Këshillit të Legjislacionit, Enkeljed Alibeaj, denoncoi me fakte sesi sistemi i ri i drejtësisë po kapet nga qeveria nëpërmjet promovimit në krye...

“Nezar Seiti u bë gati të fliste”

Deputeti i Partisë Demorkatike Enkelejd Alibeaj, duke folur për ekstradimin e shtetasit Nezar Seiti në Itali, tha se i ndaluari ishte gati për të...

Emri/ PD: Miku i Edi Ramës dhe Blendi Klosit u lirua...

Partia Demokratike përmes deptuetit Enkelejd Alibeaj ka denoncuar lirimin nga burgu të një tjetër të ndaluari. Alibeaj tha se kreu i opozitës Basha e...

Alibeaj: Rama nuk jep asnjë garanci se do luftojë krimin, imediate...

Deputeti i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj ka reaguar pas arrestimit të nënkomisarit të policisë Fier pasi dyshohet si i përfshirë në trafikun e 2.5...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!