20/02/2020
Home Tags Alvin berisha

Tag: alvin berisha

Nuk ndihmoi gazetarët për lirimin e Alvinit në Siri, Meta dekreton...

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar lirimin nga detyra të ambasadorit shqiptar në Turqi, Genti Gazheli. “Zoti Genti Gazheli, ambasador i Jashtëzakonshëm dhe Fuqiplotë i Republikës...

Rasti i Alvin Berishës, Meta: U shpëtua nga gazetaria profesioniste, ka...

Presidenti Ilir Meta deklaron se rajoni përballet sot me sfidat e përbashkëta me kampet në Siri. Gjatë konferencës ndërkombëtare me temë “Feja si instrument për...

“Lleshaj në Siri vetëm për foto”, nxehet Majko: Po, duhet të...

Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko duket se nuk i ka kursyer dozat e ironisë kur gazetarët e kanë pyetur mbi angazhimin e...

Bileta e Lleshajt në Bejrut? Gazetarja publikon shifrat: Nga 1 janari,...

Nja 1 janari i këtij viti, Ministria e Brendshme ka shpenzuar 60 mijë dollarë vetëm për udhëtime jashtë vendit. Ky fakt u ilustrua nga gazetarja...

Prapaskenat e operacionit të shpëtimit të Alvin: Mbeti me gojën hapur...

Autoritetet italiane kanë zbardhur detaje nga operacioni i shpëtimit të Alvin Berishës në kampin Al Hol në Siri. Sot, 11-vjeçari mbërriti në tokën italiane ku...

Lleshaj pas operacionit të shpëtimit të Alvin Berishës: Po, e përdorëm...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur mbi operacionin e shpëtimit të 11-vjeçarit, Alvin Berisha nga kampi sirian. Duke folur në konferencën e mbajtur në...

Më në fund në shtëpi! Alvin Berisha mbërrin në Romë, bashkohet...

Përfundimisht larg bombave dhe kampeve të ISIS. Vogëlushi Alvin Berisha ka mbërritur këtë mëngjes në tokën italiane, aty ku është bashkuar me babain, i cili...

Moderatorja e njohur: Kush janë dy heronjtë e Alvinit, gazetaria sot...

Moderatorja Sonila Meço ka ngritur lart rolin dhe kontributin e dy gazetarëve për rastin e Alvin Berishës, i cili sot është i lirë pas...

Lirimi i Alvinit ‘kryefjalë’ e mediave italiane: Sërish në shtëpi, pas...

Më në fund një lajm i mirë dhe i shumëpritur për Alvin Berishën, 11-vjeçari i rrëmbyer nga e ëma, luftëtare e ISIS në Siri,...

Pamjet e operacionit të shpëtimit të Alvin Berishës në Siri, sërish...

Mediat italiane kanë publikuar pamjet nga operacioni i shpëtimit të Alvin Berishës nga kampi famëkeq Al-Hol në Siri. Siç duket, agjentët e drejtuar nga prefekti...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!