15 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Alvin

Tag: alvin

I mbylli telefonin gazetarëve për Alvinin, qeveria ndëshkon ambasadorin në Turqi,...

Qeveria e Shqipërisë ka vendosur që Gent Gazheli të mos të jetë më ambasadori i Shqipërisë në Turqi. Në kuvend është dërguar emrin e...

Lela: Klasa politike u turr për të marrë kredite, ku ishin...

Analisti Alfred Lela ka kritikuar klasën politike në vend, pasi e shfrytëzoi operacionin për shpëtimin e 11 vjeçarit Alvin Berisha për të marrë merita...

FOTOT/ Alvin Berisha i buzëqeshur në Liban, shpejt bashkohet me familjen

Alvin Berisha ndihet i lumtur në Bejrut të Libanit, i buzëqeshur e i rrethuar nga zyrtarë, agjentë dhe ushtarë të vendit. Ai gjendet i...

Në Itali duan bashkëpunim me qeverinë shqiptare për Alvinin: T’i jepet...

Në Itali janë mjaft të prekur sa i përket shpëtimit të 11 vjeçarit me origjinë shqiptare, Alvin Berisha. Ai u lind dhe u rrit...

Rama flet për 11 vjeçarin e bllokuar në kampin terrorist në...

Kryeministri Edi Rama deklaroi se autoritetet shqiptare kanë nisur nga puna për të risjellë në Shqipëri gratë dhe fëmijët shqiptarë të cilët u bënë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!