31 C
Tirana
09/08/2020
Home Tags Ambasada e Holandes

Tag: Ambasada e Holandes

Ambasadorët e BE të shqetësuar për ligjin anti-shpifje; takojnë gazetarët dhe...

Një grup ambasadorësh të vendeve të BE, me nismën e Ambasadores së Holandës, janë takuar me gazetarë dhe përfaqësues të shoqërisë civile për të...

Ambasada e Holandës qëndrim zyrtar për çeljen e negociatave: Maqedonia e...

Ambasada e Holandës dhe ministria e Punëve të Jashtme kanë dalë me një qëndrim zyrtar lidhur me çeljen e negociatave me Maqedoninë e veriut...

Vendimi për vizat me Shqipërinë, ambasada holandeze: Shqetësim mbeten krimi i...

Komisioni Europian ka rrëzuar kërkesën zyrtare të Holandës për rikthimin e vizave me Shqipërinë. Lajmi bëhet me dije nga Ambasada Holandeze, e cila njofton se...

Ambasada e Holandës mesazh për protestën sot: Palët të tregojnë...

Ambasada e Holandës në Shqipëri ka reaguar për protestën e opozitës që do të zhvillohet sot në Tiranë. Ajo shpreh respekt dhe mbështetje për të...

Holanda riatdheson edhe 50 shqiptarë të tjerë, qëndronin në mënyrë ilegale

50 shtetas shqiptarë që po qëndronin në mënyrë ilegale në Hollandë dhe në Belgjikë janë riatdhesuar dje për në Shqipëri. 46 shqiptarë ishin strehuar...

Ambasada Holandeze për hapjen e negociatave: Kushtëzim për Shqipërinë, 5 kërkesat...

Ambasada Holandeze në Tiranë ka reaguar pas publikimit të strategjisë së Bashkimit Europian për gjashtë vendet e Ballkanit Perëndimor, ku përfshihet edhe vendi ynë....

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!