21 C
Tirana
11/08/2020
Home Tags Anastas Angjeli

Tag: Anastas Angjeli

Dokumenti/ Projektligji i ‘Akademisë së Shkencave’, kush ishte deputeti me konflikt...

Projektligjet e miratuara në fund të punimeve të Kuvendit u shoqëruan me debate të shumta. I tillë ishte edhe projektligji për reformimin e Akademisë së...

Deputeti i PS, kandidat për kreun e KLSH? Si përgjigjet Meta...

Emri i deputetit të PS, Anastas Angjeli është përfolur prej kohësh si një nga kandidaturat favorite për postin e kreut të Kontrollit të Lartë...

Ngërçi për KLSH-në, socialistët kërkojnë të zgjedhin kryetar ish-ministrin e Financave

Mazhoranca socialiste ka rrëzuar dy kandidaturat e presidentit Ilir Meta për kryetar të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Vitore Tusha dhe Bahri Shaqiri janë...

Anastas Angjeli kritika mazhorancës: Të frenojë largimin e profesionistëve

Deputeti i Partisë Socialiste, Anastas Angjeli ishte i ftuar në emisionin ‘Ekopolitikë’ në Ora News, ku u diskutua në lidhje me pasojat që i...

Tensione në Kuvend, deputeti socialist ftesë kolegëve për të marrë pjesë...

Ditën e sotme në seancën parlamentare të Kuvendit, të gjithë deputetëve u janë shpërndarë ftesa për të marrë pjesë në një aktivitet privat. Bëhet fjalë...

Dritan Bici, ish-kryebashkiaku socialist që bëhet deputet i PDIU. A do...

Aqif Rakipi është drejt humbjes së mandatit të deputetit për shkak se Prokuroria e ka dërguar tashmë kërkesën në KQZ, ku e akuzon se...

Anastas Angjeli: Brenda PS-së ka probleme, çfarë duhet të kemi parasysh

Deputeti i Partisë Socialiste, Anastas Angjeli i ftuar në emisionin “Vila”, në News 24, është pyetur nga studentët e “Këndit të Ekselencës” në lidhje...

Ky është deputeti shqiptar që fiton më shumë nga të ardhurat...

Zyrtarët janë shpesh në qendër të vëmendjes dhe kontrollit të pasurisë së tyre për shkak të funksioneve publike që kryejnë. Open Data Albania publikoi...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!