24 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Arben Malaj

Tag: Arben Malaj

Pas shkarkimit nga BSH, ish-ministri socialist i bashkohet partisë së Agron...

Ish-ministri dhe ish-deputeti i Partisë Socialiste i është bashkuar Partisë Agrare Ambientaliste, e drejtuar nga Agron Duka. Pas shkarkimit në Kuvend me kërkesë të disa...

“Ekonomia” voton shkarkimin e Arben Malajt nga bordi i BSH: Propozimi...

Komisioni Parlamentar i Ekonomisë ka votuar sot me 12 vota pro dhe pesë kundër për shkarkimin e Arben Malajt si anëtar i Bordit Mbikëqyrës...

Arben Malaj jep dorëheqjen si konsull nderi i Austrisë: Do të...

Arben Malaj njofton dorëheqjen nga posti i Konsullit të Nderit të Austrisë në Shqipëri. Lajmin e ka bërë të ditur përmes një statusi në rrjetet...

Sot marrëveshja me PD, ish-deputeti këshillon artistët para nënshkrimit: Të firmoset,...

Ish-deputeti i PS, Arben Malaj jep një këshillë për artistët pak para firmosjes së marrëveshjes me PD, e cila mbështeti kauzën e tyre, duke...

Ish-deputeti i PS i bashkohet protestës te Teatri, apel Ruçit, Braçes...

Ish-deputeti i PS, Arben Malaj, një kritik i hapur thashmë ndaj mazhorancës, i është bashkuar protestës së artistëve dhe qytetarëve te Teatri Kombëtar. Ata...

28 deputetë socialistë firmosën largimin e tij, Malaj i ironizon: Do...

Anëtari i Bordit drejtues të Bankës së Shqipërisë, Arben Malaj ironizon deputetët socialistë të cilët mblodhën 28 firma për ta shkarkuar nga posti, me...

28 deputetë të PS i bënë kërkesë, Ruçi ‘refuzon’ të shkarkojë...

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi duket se nuk ka qenë pro nismës së 28 deputetëve të Partisë Socialiste për shkarkimin e Arben Malajt nga...

Cili është aktiviteti politik i Arben Malajt, që revoltoi 28 deputetë...

“Arben Malaj duhet të shkarkohet sepse është bërë pjesë e aktiviteteve politike”. Kështu e argumentoi Taulant Balla kërkesën e 28 deputetëve të PS të...

Banka e Shqipërisë reagon pas kërkesës të socialistëve për shkarkimin e...

Banka e Shqipërisë ka reaguar pas kërkesës së Partisë Socialiste, për shkarkimin e ish-ministrit, Arben Malaj. Në një deklaratë, Banka e Shqipërisë edhe pse nuk...

“Këmbanat” nuk bien për zotin Malaj”, ish-deputeti: Kuvendi po merr rolet...

Ish-deputeti i PD-së Tritan Shehu ka reaguar pas kërkesës së PS për shkarkimin e Arben Malajt nga Këshilli Mbikëqyrës i Bankës së Shqipërisë. Me një...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!