23/01/2020
Home Tags Ardian ndreca

Tag: ardian ndreca

Laci i lagjes admiron përdhunuesin serial të demokracisë

Ardian Ndreca Monumenti i shehitëve të Erdoganit në Tiranë ka vetëm nji domethanie dhe s’ka të bajnë me “krijimin e kujtesës” për të cilin flet...

Pedagogu shqiptar ironizon reklamën e re të ‘Fiks Fare’: Aty janë...

Reklama e ciklit të ri të emisionit investigativ ‘Fiks Fare’ në Top Channel duket se ka nisur të ngjallur debate. Studiuesi Ardian Ndreca, pedagog në...

“T’u ndalohet me ligj protesta atyre mbi 25 vjeç; kanë bërë...

Ardian Ndreca, studiues dhe pedagog në Universitetin Urbanian të Romës i këshillon studentët që të mos dëgjojnë këshillat e atyre matas e djathtas. Në...

Kërkesa për dënim me vdekje për Zykajn; Shoqëria do të fshehë...

Masakra e Vlorës, që prej pasdites së të premtes ka shkaktuar reagime të forta dhe indinjatë të madhe në mbarë opinionin publik. Madje, ka patur...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!