12 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Arjan ndoj

Tag: arjan ndoj

Zgjerohen hetimet për atentatin ndaj prokurorit Ndoj, SPAK i nis letër...

Hetimet për zbardhjen e atentatit ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndoj, që mbeti i plagour së bashku me mikun e tij Aleksandër Laho i...

Kush është ‘atentatori’ i dytë që po kërkon policia, biznesmeni i...

Pas Redjan Rrajës, policia po vijon aksionin për të rënë edhe në gjurmët e dy personave të tjerë të dyshuar si përfshirë në atentatin...

PD: Atentati ndaj prokurorit, prishje pazari mes bandave që sollën Ramën...

Pas arrestimit të Redjan Rrajës ( i përfshirë në disa ngjarje të bujshme), si të dyshuar për atentatin ndaj makinës ku udhëtonte pak ditë...

I dyshuari për atentatin ndaj prokurorit i afërt me deputetin e...

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar lidhur me arrestimin e Redjan Rrajës, i afërt i deputetit të PS, Rrahman Rraja si i dyshuar...

I dyshuar për atentatin/ Kushëri me deputetin e PS, reagon Rrahman...

Vjen reagimi i deputetit të PS, Rrahman Rraja, i cili është përfolur në media për lidhjet fisnore që ka me redjan Rrajën, autorin e...

I dyshuar për atentatin ndaj prokurorit, kush është Redjan Rraja, dy...

Autoritete kanë vënë në pranga një person të dyshuar lidhur me atentatit e të premtes në Shkozet të Durrësit, Redjan Rraja. Makina në të cilën...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, tri pikat ku janë përqëndruar hetimet; ‘Rrumi...

Dy ditë pas atentatit në mbikalimin e Shkozetit në Durrës në automjetin ku u plagosën prokurori Arjan Ndoj, shoferi Andi Maloku dhe Aleksandër Laho i...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!