10 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Arjan ndoja

Tag: arjan ndoja

Dokumente të zhdukura nga Prokuroria Durrës dhe dosja e Skerdilajd Konomit...

Një detaj që ka thelluar edhe më shumë skandalin, ku makina me të cilën udhëtonte prokurori Ndoj, bashkë me shoferin e tij dhe Land...

“Deri në vitin 2005 ulte kokën kur i flisje”, gazetari jep...

Pas arrestimit të të dyshuarit për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, shoferit të tij Andi Maloku dhe ‘të fortin e Sukthit’ ose Aleksandër Laho...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, arrestohet si i dyshuar nipi i deputetit...

Pak ditë pas atentatit të bujshëm që ndodhi në Shkozet të Durrësit, ku u plagosën prokurori Arjan Ndoji, shoferi i tij, Andi Maloku, dhe Aleksandër...

Atenati ndaj prokurorit Ndoja, gazetari zbardh detaje të reja: Rrumi i...

Gazetari i kronikës së zezë, Spartak Koka ka zbardhur disa detaje të reja lidhur me atentatin ndaj makinës ku udhëtonte prokurori Arjan Ndoja të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!