22 C
Tirana
04/07/2020
Home Tags Armando Broja

Tag: Armando Broja

Video: Chelsea fiton ndaj Evertonit, debuton Armando Broja!

Armando Broja bëhet shqiptari i parë që ka veshur fanellën e Chelseas. Sulmuesi ka marrë minutat e para nën drejtimin e trajnerit Frank Lampard...

Formacioni: Lajm i madh për Brojën, Lampard e befason!

Një lajm i madh ka ardhur nga Chelsea e Frank Lampard. Tekniku ka publikuar formacionin titullar për ndeshjen kundër Evertonit, por bie në sy...

Shqipëria po rrit një talent, “përbindëshi” Broja shënon sërish

Sulmuesi i Shqipërisë dhe Chelseas, Armando Broja, nuk di të ndalet. Ai është si një "çelës anglez" për klubin e tij, pasi luan me...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!