18 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Arratisje

Tag: arratisje

Greqi/ Arratisen dy shqiptarë nga burgu, policia nis operacion masiv

Dy të burgosur shqiptarë janë arratisur nga burgu në Greqi. Një prej tyre ka shfrytëzuar lejen e dhënë nga autoritetet penetenciare dhe ai nuk...

Shehi për fatin politik të kryeministrit: Gruevski iku se ishte i...

“Gruevski iku kollaj se është i shkurtër… por Rama e ka më të vështirë të fshihet se është i gjatë”. Kjo është batuta e...

Zëri i Amerikës: Kush ishte në makinë me Gruevskin kur u...

Arratisja e ish-kryeministrit të Maqedonisë, Nikola Gruevski përmes territorit të Shqipërisë drejt Hungarisë është shoqëruar me mjaft pikëpyetje. Burime të policisë shqiptare kanë pohuar ‘Zërit...

Po transferoheshin në burgun e Kretës, zbulohen emrat e shqiptarëve të...

Mediat greke  raportojnë se rreth orën 22:00 të mbrëmjes 11 të burgosur janë arratisur nga një burg i Greqisë, ku midis tyre ishin edhe...

Itali, 3 shqiptarë arratisje spektakolare nga burgu, penalizohen 11 zyrtarë të...

Prokurorët në Romë, kanë kërkuar aktakuzë për ish-drejtorit të burgut në Rebibbia, Mauro Mariani për kreu e zyrës në Provincial, Claudio Marchiandi, për kreu...

Arratiset nga burgu shqiptari i rrezikshëm, po kërkohet gjithandej

Një shqiptar nga Kosova ka alarmuar autoritetet në Zvicër dhe ndaj tij ka nisur një operacion i madh kërkimi pasi ai është arratisur nga...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!