18 C
Tirana
06/06/2020
Home Tags Arrestim

Tag: arrestim

Hoxha flet për bosin Altin Hajri: U arrestua nga Policia e...

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje për bosin e drogës Altin Hajri, i cili akuzohet bashkë me pjesëtarë të familjes së tij se...

Pengmarrja dhe vrasja e Prengës, vihet në pranga një tjetër person...

Policia e Shteti vuri në pranga një tjetër person, i cili dyshohet se është përfshirë në vrasjen e 49 vjeçarit Jak Prenga. Në pranga...

Tiranë/ Xhiroi gomat për t’u dukur para komisariatit, arrestohet drejtuesi 29...

Një 29 vjeçar u arrestua nga policia pasi me mjetin e tij luksoz sfidoi uniformat blu përpara komisariatit të policisë nr 6 të kryeqytetit,...

Itali/ Kapen 16 kg heroinë, arrestohet kamionisti shqiptar

Policia italiane kapi një ngarkesë prej 16 kilogramësh heroinë që vinte nga Durrësi. Droga ishte fshehur brenda një kamioni dhe u gjet nga Guardia...

Vrasja në Mallakastër/ Rrëfimi i 16 vjeçarit, nga debati deri te...

Një nga të arrestuarit për vrasjen e 52 vjeçares Drita Saliaj në Mallakastër më 5 majin e shkuar, Sindi Shehaj tregon detaje tronditëse për...

Sarandë/ Në pranga një 36 vjeçar, tentoi të fuste lëndë narkotike...

Një person u arrestua nga policia në Sarandë pasi u kap me 36.3 kg kanabis sativa. Në Qafë Botë u vu në pranga shtetasi...

Gjykata liron 10 nga 17 të arrestuarit për abuzimet me ndërtimet...

Gjykata e Durrësit vendosi që për 10 nga 17 të arrestuarit në operacionin “Abuzuesit” t’u japë masën e sigurisë “detyrim paraqitjeje”, ndërsa për 7...

Tiranë/ Shkelën ligjin, bien në prangat e policisë pesë persona

Policia e Tiranës arrestoi pesë persona të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Strukturat e policisë në kryeqytet vazhdojnë nga puna për parandalimin,...

Vjedhje, armëmbajtje pa leje dhe kanosje, policia e Korçës arreston dy...

Policia e Korçës finalizoi me sukses operacionin policor të koduar "Start 2020", ku arrestoi dy persona e shpalli në kërkim një tjetër. Këta dyshohen...

Hetimi/ Si zyrtarët e policisë dhe të pushtetit vendor përfituan financiarisht...

Drejtoria Rajonale e Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës çoi në arrestimin e shtatëmbëdhjetë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!