19 C
Tirana
25/05/2020
Home Tags Arrestohet

Tag: Arrestohet

Plagosi me thikë infermieren e fshatit, arrestohet 36-vjeçari në Lushnjë

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e të martës në fshatin Arrëz në Lushnje. Një infermiere e qendrës shëndetësore të fshatit mbeti e plagosur...

Thyen karantinën dhe dhunon “Shqiponjat”, arrestohet 24-vjeçari në Elbasan

Një i ri 24 vjeç është arestuar në Elbasan, pasi ka thyer urdhrin për shtetrrethimin dhe karantinën. Sipas informacionit zyrtar të Policisë së Elbasanit...

Kërcënon mjeken në Lushnje, arrestohet 47-vjeçari

Policia e Lushnjës arrestoi një 47-vjeçar që kërcënoi me një mjet prerës mjeken e Qendrës Shëndetësore në fshatin Ngurrëz e Madhe. Sipas Policisë, në...

Ndalohet nga policia botuesi Henri Çili, për çfarë akuzohet pronari i...

Është shoqëruar në polici botuesi dhe pronari i Universitetit Europian të Tiranës, Henri Çili. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm. Sipas...

Arrestohet në Tiranë presidenti i ‘Turbinës’, qytetarët sinjalizuan policinë se mbante...

Është vënë në pranga presidenti i ekipit të futbollit të Turbinës së Cërrikut, Gentian Gjoka. Policia njofton se Gjoka u arrestua në Tiranë, pasi qytetarët...

Në kërkim për drogë dhe krim të organizuar në Kosovë, arrestohen...

Një 56-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim nga autoritetet e Kosovës, i akuzuar për drogë dhe krim të organizuar, është vënë sot në...

Si u arrestua Redjan Rraja, tentoi të largohej nga Shqipëria përmes...

Redjan Rraja, një emër i njohur për drejtësinë shqiptare u arrestua si një person i dyshuar që gisht në atentatin e së premtes ku...

Arrestohet shoferi i FNSH-së, dekonspiroi operacionin anti-drogë

Është vënë në pranga Ardian Loci, shoferi i FNSH-së i shpallur në kërkim për shpërdorim detyre. Arrestimi i tij u bë në lagjen “Skenderbeg”, Shkodër...

Arrestohet anëtari i bandës së Llanajve, i dënuar me burg të...

Është vënë në pranga një person i shumëkërkuar dhe i dënuar me burgim të përjetshëm nga drejtësia italiane, i njohur edhe ai anëtar  i...

Gjykata lë të lirë 10 protestuesit e Unazës së Re, mes...

Gjykata e Tiranës ka lënë të lirë 10 protestuesit e Unazës së Re, të cilët u arrestuan 3 ditë më parë gjatë një tubimi...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!