16 C
Tirana
25/09/2020
Home Tags Artan Hoxha

Tag: Artan Hoxha

“Më erdhën nga Ekuadori”/ Artan Hoxha publikon foton e kreut të...

Gazetari Artan Hoxha deklaron përmes rrjeteve sociale se në operacionin ndërkombëtar ‘Los Blancos’ është shkatërruar vetëm një pjesë e kartelit të madh të kokainës,...

Saga e vrasjeve mafioze mes fiseve Reçi dhe Gjini, Artan Hoxha:...

Shpërthimi i mbrëmjes së sotme në “Vasil Shanto”, i lidhur me një histori hakmarrjesh, është vazhdë e zinxhirit të një sërë vrasjesh për shkak...

Siguroi 54% të votave, Artan Hoxha zgjidhet Rektor i Universitetit të...

Artan Hoxha ka arritur të sigurojë 54% të votave të pedagogëve dhe studentëve, duke u zgjedhur kështu Rektor i Universitetit të Tiranës. Mësohet se Artan...

Gazetari flet për ‘padronin’ e ri të Lazaratit: Beteja u fitua,...

Gazetari Artan Hoxha kujton sot se kanë kaluar 6 vjet nga operacioni antikanabis i qershorit të 2014-ës në Lazarat. Pas pesë ditësh përballje nga RENEA...

Atentatet në vend, Hoxha: Po rrëzohen nga drejtimi disa bosë të...

Gazetari Artan Hoxha, i ftuar në “Byro Politike” gazetari Artan Hoxha ka folur për atentatin e ndodhur në Elbasan për Ardjan Çapjan. Sipas tij  tashmë...

“Atentatori i Ardjan Çapjas, qitës specialist”, Hoxha: Kush mund të realizojë...

Gazetari Artan Hoxha duke komentuar atentatin e bërë ndaj Ardjan Çapjas mëngjesin e sotëm. Në një intervistë për Abc News, Hoxha ka hedhur dyshime...

“Donin të godisnin ‘trurin’ e Çapajve”, Artan Hoxha zbardh dinamikën e...

“Nuk kemi më banda të ’97, kemi grupe të sofistikuara,” kështu është shprehur gazetari investigativ Artan Hoxha ndërsa flet për atentatin e bërë për...

I publikon foton me Ardian Çapjan, Artan Hoxha “këshillë” modeste Ramës:...

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka reaguar sërish në rrjetet sociale pas atentatit të sotëm të ndodhur ndaj Ardian Çapjas. Teksa publikon një foto të...

Raporti i Qendrës Evropiane të Drogave; Artan Hoxha konfirmon rritjen e...

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas raportit të Qendrës Evropiane të Drogave, e cila fliste për një rritje të kultivimit të kanabisit në vend...

“Një kryetar bashkie do të ‘digjet’ shumë shpejt”, gazetari: Kam një...

Gazetari Artan Hoxha ka deklaruar se disponon një video, në të cilën përfshihet një kryetar bashkie i dalë nga zgjedhjet e 30 qershorit. I ftuar...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!