27/01/2020
Home Tags Artan Lame

Tag: Artan Lame

“I thashë ministrit, vëlla ky është vendi yt”, PD publikon audio-përgjimin...

Partia Demokratike ka publikuar një material audio, ku akuzon Artan Lamen, kreu i Agjencisë së Kadastrës,  se punësimet në administratë i kryen me ndërhyrje...

Punësimi në Kadastër, Lame flet pa dorashka: Më ndërhyjnë për qoka...

Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame ka hapur jo vetëm garën për 74 vende të lira në Kadastër, kryesisht në Tiranë dhe Vlorë,...

Braçe firmos shkarkimin e Artan Lames nga ALUIZNI, Rama e emëron drejtor...

Kryeministri Edi Rama ka emëruar Artan Lamen drejtor të ri të Kadastrës, institucion i ngritur së fundmi. Ndërsa në Fletoren Zyrtare është bërë publike vendimi...

Meta ktheu në Kuvend ligjin e Kadastrës, reagon Lame: Edhe godina...

Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame i është përgjigjur presidentit Ilir Meta, i cili ktheu për shqyrtim dy projektligje, atë të Kadastrës dhe të Noterisë. Në...

“Na kërkuan para për legalizimin”, Lame mbrohet: Zero raste korrupsioni në...

Kreu i ALUIZNI-t Artan Lame iu është përgjigjur edhe akuzave të disa prej banorëve të Unazës së Re se iu kanë kërkuar para, madje...

Kontradita mes ALUIZNI-t dhe ARRSH për ‘Unazën e Re’; 317 apo...

Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame ka hedhur poshtë deklaratat e drejtorit të ARSH, Afrim Qendro për numrin e shtëpive që do shemben nga projekti...

“Të merret me kishën se është si Belzebuja”, kush është personazhi...

Pavarësisht zhvillimeve të shoqëruara me protesta dhe përplasje fizike një ditë më parë para parlamentit, kryeministri Edi Rama nuk i kursen batuat në daljet...

Prifti nuk falënderon Ramën, Artan Lame: Kryeministrin e harruat apo e...

Në Libofshë, në një takim ku ishte i pranishëm dhe vetë kryeministri Edi Rama, u shpërndanë disa certifikata pronësie për banorët e zonës. Një...

Shfaqet Artan Lame: Banesat te ‘Unaza e Re’ do ndahen në...

Kreu i ALUIZNI-t, Artan Lame është shfaqur këtë mbrëmje për të folur për herë të parë për çështjen e 'Unazës së Re'. Gjatë emisionit...

“Të njoh për burrë me mend, eh more Artan Lame si...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar deklaratën e fundit të kryeministrit Edi Rama në mbledhjen e dy ditëve më parë të Grupit Parlamentar...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!