9 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Artan shkreli

Tag: Artan shkreli

Mungesa e ujit, Shkreli akuzon qytetarët: Lahen ditë për ditë, Shqipëria...

Zëvendës ministri i Infrastrukturës, Artan Shkreli ka pasur një debat të ashpër me aktivistin Gjergj Bojaxhi në lidhje me furnizimin me ujë të Tiranës.  Sipas...

Kudo shtesa pallatesh, zv/ministri Shkreli: U rezistojnë tërmeteve

Artan Shkreli, zëvendësministri i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë shprehet se shtesa e pallateve , Shkreli janë problematike vetëm nëse nuk janë ndërtuar nga...

Zv/ministri Shkreli foli për ‘sulm kibernetik’, vajza në ‘Facebook’: Në Tiranë...

Zv/ministri i Infrastrukturës, Artan Shkreli reagoi sot për të sqaruar ndjekësit e tij në ‘Facebook’ se kishte rënë pre e një sulmi kibernetik, ku...

“Maskarallëku i radhës”, zv/ministri reagon pas statusit kundër Veliajt: Ndjesë, më...

Në profilin në ‘Facebook’ të Artan Shkrelit, zv/ministër i Infrastrukturës, u publikua një status kundër një rruge që kalon përmes zonës së Gardës së...

“Është president partiak”; pavarësisht kritikave të Ramës, dy zyrtarët socialistë i...

Një president partiak e ka konsideruar Ilir Metën kryeministri Edi Rama, pas përplasjeve të shumta institucionale dhe personale që kanë patur muajt e fundit....

Autoriteti i Aviacionit Civil, Rama zëvendëson Sandër Lleshajn me Artan Shkrelin

Në mbledhjen e sotme, qeveria ka miratuar disa ndryshime sa i takon kryetarit dhe anëtarëve të Këshillit Drejtues të Autoritetit të Aviacionit Civil. Në vendimin...

Dy zëvendës/ministra i bashkohen fushatës në mbështetje të Ramës në ‘Facebook’

Prej disa ditësh po qarkullojnë mesazh nga kupola drejtuese e Partisë Socialiste, të cilët u kërkojnë militantëve dhe jo vetëm, të bëjnë komente pozitive...

Ideja e Artan Shkrelit: Të sharrohen banesat në Unazë të Re

Zëvendësministri i Transporteve, Artan Shkreli, ndryshe nga qeveria, thotë se ka një ide të re për të ulur numrin e banesave që janë parashikuar...

Gojëkyçur për teatrin, Artan Shkreli flet për herë të parë: Gjejini paratë...

Artan Shkreli ka qenë një prej personazheve më të angazhuar në betejat për ruajtjen e trashëgimisë kulturore në Shqipëri, por posti i këshilltarit dhe më...

Shembja e urës në Itali, zv.ministri shqetësohet për Ramën: Godina e...

Shembja e urës në Genova të Italisë duket se ka alarmuar zëvendësministrin e Energjisë dhe Transporteve, Artan Shkreli, i njohur edhe si arkitekt. Në një...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!