9 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Arti në mbrojtje të Demokracisë

Tag: Arti në mbrojtje të Demokracisë

Ish deputeti i PS i drejtohet Bashës: Gjest i madh dorëzimi...

Kompozitori i mirënjohur, Limoz Dizdari në takimin me temë “Arti në mbrojtje të Demokracisë dhe Interesit Publik” është shprehur se vendi po përballon kriza...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!