18 C
Tirana
24/09/2020
Home Tags Artur Zheji

Tag: Artur Zheji

Paniku i tërmetit, Ceka: Qëndrova në shtëpi. Zheji: Ika në fshat

Historiani Neritan Ceka i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora tregoi se pas alarmit fals për tërmetin në orën 23:30, kishte fjetur...

Pas vendimit për Tahirin, Zheji imiton Arian Çanin; bukë e djathë...

Në mbyllje të emisionit "360 gradë", ne oren 23:30, gazetari Artur Zheji u afrua pranë disa zonjave në studio, të cilat kanë dy vite...

I zhgënjyer me situatën politike, Zheji: Mendova ta mbyll emisionin. Rrezikojmë...

Analisti Artur Zheji është i zhgënjyer me situatën politike, aq sa thotë se ka menduar ta mbyllë emisionin e tij '360 gradë'. Kritika adreson...

Zheji krahason Ramën me Enver Hoxhën: Mund të kemi vrasje politike

Analisti Artur Zheji në një intervistë për portalin e tij '360 gradë' thotë së në vijim pritet të ndodhin ngjarje interesante, si për shembull...

Zheji: Rama e ka gjetur zëvendësuesin e Ilir Metës. Nuk është...

Për analistin Artur Zheji, tentativat e Edi Ramës për të shkarkuar presidentin Ilir Meta tregojnë se ai kërkon ta ketë nën kontroll këtë institucion....

Konflikti Rama – Meta, Zheji paralajmëron: Gati të shpërthejë “Kutia e...

Analisti Artur Zheji, i njohur për qëndrimet pro presidentit Ilir Meta shprehet se jemi para shpërthimit të një konflikti të ‘zjarrtë’ mes Edi Ramës...

Zheji dyshon: Rama u detyrua të distancohej nga Valdrin Pjetri

Analisti Artur Zheji në një prononcim për portalin e tij, 360 gradë, ka komentuar dorëheqjen e Valdrin Pjetrit, kandidatit për kryebashkiak të Shkodrës dhe...

Analiza pesimiste e Zhejit: Vjeshta do sjellë vetëm urrejtje dhe etje...

Analisti Artur Zheji nuk pret që në vjeshtë të ndodhin zhvillime të bijshme në vend, siç është përfolur. Në një editorial me tone pesimiste...

Zheji mbyll pa parlajmërim emisionin, dilema për sezonin e ri televiziv

Gazetari Artur Zheji ka mbyllur pa asnjë njoftim ‘360 gradë’ që transmetohej çdo të hënë dhe të enjte në Ora News në orën 21:00. Në...

Zheji mezi pret 30 qershorin: Jepi Edi, shfrytëzo dhuratën e disa...

Analisti Artur Zheji ka  publikuar një analizë me titull: 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”, ku e krahason kryeministrin Edi Rama me Leninin. Zheji thotë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!