17 C
Tirana
09/07/2020
Home Tags Astrit Avdylaj

Tag: Astrit Avdylaj

U “dogj” nga vettingu, reagon sërish ish-kryetari i Apelit: Nuk firmosa...

Pas shkarkimit nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, ish-kreu i Gjykatës së Apelit në Shkodër, Fuat Vjerdha ka reaguar sërish, duke e cilësuar vendimin...

Ironia e gazetarit: Një i sëmurë psiqik me letra bën rreshtore...

"E të mendosh që një i sëmurë psiqik, budalla me letra dhe i liruar si budalla me vendim gjykate, i bën rreshtore të gjithë...

Zëri i Amerikës: Rama e mori në mbrojtje, por Dako ka...

Media amerikane ‘Zëri i Amerikës’ ka raportuar për vijimin e skandalit Dako-Avdylaj, që mori sot një tjetër përmasë me publikimin e pesë audio-përgjimeve të...

Intervista/ Doli në përgjimet e ‘Bild’, reagon Ardian Kokomani: Astrit Avdylajn...

Gazeta gjermane ‘Bild’ publikoi sot 6 përgjime tronditëse për qeverinë. Në bisedat e zhvilluara mes Astrit Avdylajt, kreut të bandës së Shijakut dhe zyrtarëve...

Po, Milva. Rama është marka e vetme ndërkombëtare e Shqipërisë

Alfred Lela Kur dëgjoja, sot në mëngjes herët, bisedat e regjistruara të Astrit Avdylajt me drejtues lokalë dhe qendrorë të Partisë Socialiste (Vangjush Dako nuk...

Gazeta gjermane “shkund” qeverinë/ 6 përgjimet që provojnë lidhjet e zyrtarëve...

Gazeta e njohur gjermane ‘Bild’ ka publikuar sot gjashtë përgjime të reja, pjesë e dosjes 339/1, aktualisht e dorëzuar te Krimët e Rënda. Në gjashtë...

Përgjimi i Bild /“Do habitet edhe Rama”, biseda e Astrit Avdylajt...

Një ndër përgjimet e forta të publikuara nga gazeta e njohur gjermane ‘Bild’ është edhe biseda e Astrit Avdylajt me Arjan Ndraxhin, vëllain e...

Përgjimi i ‘Bild’/ Avdylaj kërkon listën e punonjësve drejtorit të PS:...

Gazeta e njohur gjermane ka publikuar sot një seri përgjimesh të reja që implikojnë Astrit Avdylajn, kreun e bandës kriminale të Shijakut me zyrtarë...

“Jemi t’u hangër drekë me Gjushin”, si Avdylajt ndërmjetësuan në blerjen...

“Zëri i Amerikës” dhe BIRN kanë zbardhur të tjera përgjime që dëshmojnë se grupi “Avdyly”, veç dyshimeve për korrupsion dhe falsifikim tokash, kanë blerë...

Thirrjet e Avdylajt në gjykatë, reagon Dako: Deklarata flet vetë më...

“Truri” i grupit kriminal të Shijakut, i arrestuar gjatë operacionit “Volvo 4”, Astrit Avdylaj, thirri me zë të lartë gjatë seancën gjyqësore në Gjykatën...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!