29/01/2020
Home Tags Astrit Patozi

Tag: Astrit Patozi

Marrëveshja për ‘Zgjedhoren’, Patozi: Tryezë me bashkëfajtorë; Hajdari mund të shërbejë...

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, teksa komenton marrëveshjen për Reformën Zgjedhore, e quan ‘tryezë me bashkëfajëtorë’, pjesëmarrjen e palëve politike. Patozi shpreson se nga...

Patozi: Secili ka zgjedhur 21 janarin e vet për t’ia përplasur...

Data 21 janar koinçidon me tre data të shënuara për Shqipërinë dhe Kosovën. E para me Kongresin e Lushnjes 100 vite më parë, e...

Patozi nuk beson te marrëveshja e palëve për reformën zgjedhore: Thonë...

Astrit Patozi, koordinator i Bindjes Demokratike, i ftuar në emisionin ‘Real Story’ në News 24 me gazetarin Sokol Balla, është ndalur te marrëveshja e...

Patozi ironizon rikthimin e opozitës në tryezën e Reformës Zgjedhore: Përshëndes...

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi  ka ironizuar takimin e përfaqësuesve të opozitës, të cilët u ulën sot në tryezën e negociatave për Reformën...

Përse nuk më shqetëson ‘Anti-shpifja’ e Edi Ramës

Astrit Patozi   Për sa kohë që gazetarët janë të shqetësuar dhe po reagojnë me ashpërsi, ligji Antishpifje nuk është gjëja e duhur për Shqipërinë. Ndaj...

Patozi: “Tërmetin” e fundit, mund ta kishim evituar        

Astrit Patozi i Bindjes Demoratike shtron disa argumente pse shoqëritë e avancuara përgatiten t’i presin fatkeqësitë. Sipas Patozit, tek ne as që bëhet fjalë të...

“Nuk bëhet zgjedhje, por emërime”, Patozi: Pse nuk ka lajm për...

Astrit Patozi nga radhët e Partisë Bindja Demokratike i cilëson zgjedhjet e brendshme në Partisë Socialiste si një ngjarje që po kalon pa vëmendjen...

Patozi shpalos propozimet për Reformën Zgjedhore: Zgjedhjet janë e vetmja rrugë...

Astrit Patozi, i partisë më të re ‘Bindja Demokratike’ ka publikuar propozimet për ndryshimin dhe reformimin e thellë të Reformës Zgjedhore. Sipas këtij draft-propozimi, sistemi...

Arrestime në vjeshtë? Patozi ul euforinë: Janë legjenda urbane, efektet e...

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi i quan legjenda urbane zërat se këtë vjeshtë do të nisë arrestimi i "peshqeve të mëdhenjë". Në emisionin...

Patozi pret oferta: Gati të bashkëpunoj me Bashën ose Ramën, mjafton...

Koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi shprehet se është gati të bashkëpunojë me Partinë Demokratike, por edhe me qeverinë, mjafton që të kenë vullnet...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!