23/01/2020
Home Tags Atdhe

Tag: atdhe

Ngjela: Shqiptarët sot ndihen si pa atdhe, SPAK të hetojë të...

Avokati Spartak Ngjela është mjaft kritik me drejtuesit shqiptarë, të cilët sipas tij e kanë varfëruar popullin dhe kanë sjellë një pesimizëm të madh. “Varfëria...

Krishtlindja/ Urimi i Metës: Të punojmë të gjithë për të ndërtuar...

Presidenti Ilir Meta uroi të gjithë besimtarët e krishterë me rastin e festës së Krishtlindjes. Në mesazhin dërguar shqiptarëve, ai ndihet shumë i lumtur...

Në Britani po debatojnë të sjellin të burgosurit shqiptarë në atdhe,...

Në Britani po debatojnë që të sjellin të burgosurit shqiptarë të dënuar në ishull për kryerjen e veprave penale të ndryshme që të vuajnë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!