29/01/2020
Home Tags Atentat

Tag: atentat

Atentati në Vlorë/ Disa persona të shoqëruar, gjendet e djegur makina...

Policia e Vlorës ka shoqëruar 10 persona në lidhje me sulmin me armë të ndodhur në mbasditen e djeshme ku u plagosën me automatik...

Greqi/ Atentat me armë ish futbollistit serb të Juventusit dhe kombëtares

Ish futbollisti i Juventusit dhe Partizanit të Beogradit Darko Kovaçeviç ka përjetuar momente tmerri në mbrëmjen e sotme, pasi ndaj tij u bë atentat....

Alibeaj: Sulmi ndaj kryebashkiakut të Lushnjës për shkak të prishjes së...

Ish-deputeti Enkelejd Alibeaj mendon se atentati me granatë ndaj kryebashkiakut të Lushnjës Fatos Tushe ku u plagos edhe sekretarja e tij, ndodhi për shkak...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, i arrestuari Rraja refuzon statusin e bashkëpunëtorit

Redjan Rraja i cili u arrestua për atentatin ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja, shokut të tij Aleksandër Laho si dhe shoferit Andi Maloku,...

Atentati/ Policia në kërkim të “Julit të Pashakos”, si i dyshuari...

Nga mbrëmja e djeshme, RENEA bashkë me Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë nisur një operacion për të arrestuar personat e tjerë të dyshuar...

Atentati/ Lela: Shkak është infektimi i zgjedhjeve, nuk duhet të habitemi...

Analisti Alfred Lela mendon se sulmi ndaj një prokurori të shtetit ishte diçka që pritej, e për pasoja të tilla është folur edhe më...

Provat e reja të prokurorisë në atentatin ndaj Ndojit/ Gjurmë...

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka gjetur të tjera prova me rëndësi që do ta ndihmojnë që të bëjë zbardhjen e plotë të ngjarjes...

Asllan Dogjani: Në shumë qytete drejtojnë grupet kriminale, shteti ka rënë

Ish drejtuesi i Policisë së Shtetit Asllan Dogjani jep alarmin se ligjin në shumë qytete të vendit e bëjnë grupet kriminale. “Në shumë qytete të...

Si u arrestua Redjan Rraja, tentoi të largohej nga Shqipëria përmes...

Redjan Rraja, një emër i njohur për drejtësinë shqiptare u arrestua si një person i dyshuar që gisht në atentatin e së premtes ku...

Artan Hoxha: Atentati ndaj prokurorit mund të zbardhë vrasjen e gjyqtarit...

Gazetari Artan Hoxha mendon se atentati ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoj nëse hetohet deri në fund, mund të zbardhë vrasjen e gjyqtarit të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!