19 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Atentati

Tag: atentati

‘Open’ si ‘Narcos’: Pse u shpik atentati ndaj Edi Ramës

Alfred Lela   Emisioni 'Open' në Top Channel trajtonte të hënën një temë të befasishme, sforcimi i së cilës nxinte si gryka e një furre...

Njohja me Redjan Rrajën, Kejvina Kthjella kërkesë te Krimet e Rënda

Modelja dhe vajza e njohur e show-bizz-it shqiptar, Kejvina Kthjella është paraqitur sërish sot pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda, por këtë herë duke...

Akuzat si KÇK dhe atentati me ‘Të fortin e Sukthit’, kush...

Arjan Ndoji, është prokurori që ra pre e një atentati me armë zjarri më 1 nëntor në Shkozet, në makinën me të cilën udhëtonte...

Kush është ‘atentatori’ i dytë që po kërkon policia, biznesmeni i...

Pas Redjan Rrajës, policia po vijon aksionin për të rënë edhe në gjurmët e dy personave të tjerë të dyshuar si përfshirë në atentatin...

“Deri në vitin 2005 ulte kokën kur i flisje”, gazetari jep...

Pas arrestimit të të dyshuarit për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, shoferit të tij Andi Maloku dhe ‘të fortin e Sukthit’ ose Aleksandër Laho...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, tri pikat ku janë përqëndruar hetimet; ‘Rrumi...

Dy ditë pas atentatit në mbikalimin e Shkozetit në Durrës në automjetin ku u plagosën prokurori Arjan Ndoj, shoferi Andi Maloku dhe Aleksandër Laho i...

Atentati në Lungomare, reagojnë dy ish-deputetët e Vlorës: Sezoni turistik u...

Dy ish-deputetët e PD në qarkun e Vlorës, Nada Meçorapaj dhe Agron Shehaj reaguan ndaj atentatit të ndodhur sot në zonën e Lungomares, ku...

Publikohen fotot, xhaxhai dhe nipi që u ekzekutuan mbrëmjen e së...

Endrit Alibej (Dylgjeri) dhe Arben Dylgjeri janë nipi dhe xhaxhai që humbën jetën në atentat mbrëmjen e kaluar në zonën e Metalurgjikut në Elbasan. Report...

Publikohen fotot, momenti kur autori i dyshuari i atentatit në Laprakë...

Publikohen foto nga atentati i ndodhur mbrëmjen e së martës në zonën e Laprakës ku humbi jetën 17-vjeçarja Griselda Gjikolaj, si dhe mbeti i...

Foto/ Kjo është 17-vjeçarja që humbi jetën gjatë atentatit në Laprakë

17-vjeçarja, Briselda Gjikola, humbi jetën gjatë atentatit të ndodhur pasditen e së mërkurës në zonën e Laprakës, ndërsa mbeti i plagosur 23-vjeçari, Erion Bengo. 17-vjeçarja...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!