12 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Atentatore

Tag: atentatore

Policia dhe FNSH operacion në 5 qytete për të kapur atentatorët...

Një operacion masiv në pesë qytete të vendit ka nisur nga forcat e policisë për të kapur atentatorët e tjerë të prokurorit Arjan Ndoj. Ky...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!