18 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Aundrey Glover

Tag: Aundrey Glover

Ambasadorja e OSBE: S’kemi qenë asnjëherë pjesë e një procesi zgjedhor...

Misioni i OSBE- ODIHR në një konferencë për median është shprehur se së shpejti në Shqipëri do të jenë 18 vëzhgues afatgjatë dhe 250...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!