27/01/2020
Home Tags Bahamas

Tag: Bahamas

Situatë emergjente në Bahamas, mbi 2500 të zhdukur dhe mijëra të...

Përveç shkatërrimeve të mëdha, uragani Dorian ka shkaktuar edhe tragjedi në njerëz në Bahamas. Shërbimet e emergjencës në ishujt kanë regjistruar 2,500 persona të...

Uragani Dorian/ Më shumë se 13 mijë shtëpi të shkatërruara në...

Uragani Dorian duket se ka shkaktuar shkatërrim "të paparë" në Bahamas, tha udhëheqësi i vendit. Uragani i dytë më i fuqishëm që regjistrohet në Atlantik...

Me pushime në Bahamas, Xhesika Berberi gatuan ëmbëlsirën tradicionale shqiptare

Modelja e njohur shqiptare, Xhesika Berberi, ka vendosur të kalojë disa ditë pushime në Bahamas, ku duket se po kalon shumë bukur. Modelja ka ndarë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!