27 C
Tirana
10/07/2020
Home Tags Balla

Tag: Balla

Balla: Ballkani Perëndimor, vend të veçantë në axhendën e prioriteteve të...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka përshëndetur marrjen e presidencës së Këshillit Europian nga Gjermania ditën e sotme, duke e...

Apeli rrëzoi ankimimin e Kuvendit për “dosjen CEZ”, Balla: Vendimi i...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka reaguar pas rrëzimit që i bëri Apeli ankimit të Kuvendit për dosjen e CEZ. Përmes...

Balla merr pjesë në konferencën e jashtëzakonshme të presidencës së PSE:...

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka marrë pjesë në Konferencën e jashtëzakonshme të presidencës së Partisë Socialiste Europiane në prag...

‘Sulm i turpshëm ndaj kompanisë ‘Rozafa”, Balla akuza PD: Rast të...

Dhjetra punonjës të “Rozafa Fish” kanë protestuar paraditen e sotme kundër pretendimeve të banorëve për ndotjen që shkakton kompania në atë territor, duke iu...

“Do doja që në tavolinë të kishim dhe Bashën”, Balla: Institucionet...

Në mbledhjen e Zgjeruar të Këshillit Kombëtar të Integrimit Europian, nënkryetari, Taulant Balla deklaroi se  do të kishte dashur që në këtë takim të...

Debatet sonte: Nga kostoja për paqen në Shqipëri, krimi dhe koronavirusi

Në emisionin “Real Story” në News 24 me moderator Sokol Ballën, temë e mbrëmjes do të jetë “kostoja e paqes” në vend. Të ftuar...

Ruçi dhe Balla në samitin për Ballkanin në Bruksel: Ka vetëm...

Kryetari i parlamentit Gramoz Ruçi dhe kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla po marrin pjesë në samitin e nivelit të lartë midis...

Balla: Luftë krimit dhe korrupsionit, jemi gati për ofensivën shembullore

Në sesionin e ri parlamentar për 2020-ën, kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, deklaroi se përshkallëzimi i luftës kundër krimit dhe korrupsionit...

Gjata pyet Ballën: Përse nuk u ankove për lirimin e të...

Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, Çlirim Gjata pyet Taulant Ballën se përse nuk shqetësohet për bosët e mafias që lirohen, por lëshon lot...

Balla këmbëngul: Basha ka firmosur kontratat e pagesës për kompaninë ruse...

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla këmbëngul se kryetari i PD-së Lulzim Basha ka firmosur kontrata për të bërë pagesa për një...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!