24 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Balotelli

Tag: Balotelli

Mancini: Balotelli do të luajë vetëm kur ta meritojë

Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, nuk është nga ata trajnerë të cilët bëjnë dhurata me grumbullimet e tyre. Kjo vlen për të gjithë, edhe...

Vieira përkëdhel dhe kritikon Balotellin-n: Talent i madh, por nuk e...

Mario Balotelli u rikthye në Serie A te Brescia pas një aventure te Nice në Ligue 1, ku trajner i tij ishte Patrick Vieira....

Boateng i del në mbrojtje Balotellit, kujton videon e para 6...

Mario Balotelli dhe koret raciste duken si një histori e cila nuk do ta ketë kurrë një fund. Kjo u pa në ndeshjen e...

VIDEO: Balotelli bën kryevepër! Kjo është përgjigjja e tij për racistët!

E dhimbshme që në vitin 2019 italianët vazhdojnë të jenë racistë në disa raste. Ende po ndodh, ashtu si sot, në ndeshjen Verona-Brescia, e...

Video/ Baloteli rikthehet në shtëpi, shok ekipi me mesfushorin e kombëtares...

Dymbëdhjetë minuta konferencë shtypi. Pak pyetje, përgjigje të thata. Mario Balotelli u prezantua në një hotel në Breshia, i shoqëruar nga presidenti Massimo Cellino...

Video/ Balotelli në telashe për një bast të çmendur, zv/kryeministri italian...

Mario Balotelli është në telashe për shkak të një basti të çmendur me një shokun e tij. Sulmuesi i Marseille-s i tha mikut të...

Pasi u gjobit për kilet e tepërta, Nice i rrit rrogën...

Pak ditë më parë, sulmuesi i Nice Mario Balotelli, u gjobit nga ekipi i tij pasi kishte shtuar në peshë nga 99.7 kg në...

Balotelli drejt rikthimit në ‘Serie A’, Raiola nis bisedimet me klubin...

Futbollisti italian, Mario Balotelli, është drejt rikthimit në ‘Serie A’ dhe këtë gjë e ka pohuar edhe menaxheri i tij, Mino Raiola. Një ndër skuadrat...

I mbaron kontrata në fund të sezonit, Balotelli: Mund të transferohem...

Futbollistit italian, Mario Balotelli, në fund të këtij sezoni i skadon kontrata me ekipin francez të Niçes, çfarë ka bërë që shumë klube të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!