28/02/2020
Home Tags Barcelona

Tag: barcelona

Neymar padit Barcelonën, krisje përfundimtare mes palëve!

Nuk ka paqe ndërmjet Neymarit dhe Barcelonës. Ylli brazilian ka paditur për të 3 herë ish-skuadrën e tij me akuzën e një borxhi të...

El Clasico thyen barrierat, tregon vendimin për coronavirusin!

Një lajm shumë i bukur vjen nga Spanja! El Clasico që do të vërë përballë Barcelonën dhe Real Madridin në "Santiago Bernabeu" do të...

UEFA prish punë, Barcelona dhe Reali i marrin dy yje Guardiolës

Pas përjashtimit për dy vite të Manchester City në kompeticionet europiane, Barcelona dhe Real Madridi po shfrytëzojnë mundësitë e tyre për të blerë lojtarë...

“Nuk mund të shkoj unë te Messi dhe ta mësoj ku...

Frenkie De Jong duket krejtësisht i përshtatur në Barcelonë. Transferimi i tij nga Ajax në "Camp Nou" ka rezultuar i suksesshëm. "Kam gjetur një ekip...

Napoli mban turrin e Messit, Barcelona vijon me mallkimin Itali

Napoli sot barazoi 1-1 ndaj Barcelonës në Champions League. Tani gjithçka është lënë e hapur për ndeshjen e kthimit në Camp Nou, sepse në...

Mbyllen pjesët e para: Chelsea-Bayern pa gola, Mertens për rekord

Sapo janë mbyllur pjesët e para të dy ndeshjeve të sotme në Champions League. Chelsea-Bayern u mbyll me rrjetat e paprekura. Bavarezët luajtën sikur...

VIDEO: Napoli shokon Barcelonën, Mertens shënon super gol

Napoli sapo ka zhbllokuar ndeshjen e 1/8-ave të Champions League kundër Barcelonës në shtëpi. Skuadra pritëse po luante mjaft mirë në minutat e para të...

Formacionet CHL: Barcelona ndryshon sistem, Muller titullar te Bayern

Sonte luhen dy super ndeshje në Champions League, Napoli-Barcelona dhe Chelsea-Bayern. Sapo janë publikuar formacionet zyrtare të katër skuadrave dhe ka jo pak surpriza. Vihet...

Gatusso: Mesi luan si në Playstation, Barcelona sport tjetër

Gennaro Gattuso nuk e ka aspak problem të pranojë se rivali i nesërm i skuadrës së tij, Barcelona, është super i fortë në krahasim...

Pique mërzit tifozët: Barcelona nuk është favorite sivjet

Gerard Pique sot foli para ndeshjes me Napolin në Champions League, duke theksuar se katalanasit sivjet nuk janë favoritë për fitimin e trofeut europian. “Sezonet...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!