29 C
Tirana
15/08/2020
Home Tags Basha

Tag: basha

“Rreth 10 muaj pa çati mbi kokë”, Basha në Manzë: Qytetarët...

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka vizituar sot banorët e Manzës dhe në zonat e tjera të goditura nga tërmeti, teksa ka ndarë shqetësimin...

Rënia ekonomike si pasojë e COVID, Basha: Punësimi është prioriteti ynë...

Kreu i PD, Lulzim Basha, ka reaguar së fundmi në lidhje me situatën ekonomike të krijuar në vend për shkak të pandemisë, teksa fajëson...

“PS e bëri Kushtetutën siç donte vetë”, Murati: Ndryshimet e fundit...

Për Erl Muratin,miratimi në mënyrë të njëanëshme i ndryshimeve kushtetuese në 30 korrik është thjesht një puç nga ana e shumicës. Ndërsa shprehet se edhe...

Takimi me Komisionin e Vlerësimit, Basha: Kjo do të jetë epoka...

Pas takimit në ditën e parë të punës të Komisionit të Vlerësimit të Kandidaturave për deputetë, Lulzim Basha i ka shprehur anëtarëve të tij,...

Takimi i Bashës me anëtarët e Komisionit të Vlerësimit të Kandidatëve,...

Genc Ruli, ish themelues i PD, por edhe një nga kritikët e lidershipit të PD vitet e fundit ka folur për mediat pas takimit...

Basha u uron Kurban Bajramin besimtarëve myslimanë: S’ka sprovë që nuk...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka uruar festën e Kurban Bajramit për të gjithë besimtarët myslimanë. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Basha...

Takoi Ramën, Metën e Bashën, Kim mesazh të fortë një ditë...

Ambasada e SHBA në Tiranë ka zbardhur detaje nga takimet e ambasadores, Yuri Kim me presidentin Ilir Meta, kryeministrin Edi Rama Kryetarin e Partisë...

Vasili publikon videon e Ramës, akuza kryeministrit: Kryemashtruesi që mortjen e...

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili vijon sulmet ndaj kryeministrit Rama. Përmes postimit të një video-je të kryeministrit gjatë një fjalimi nga foltorja e Kuvendit...

Basha vjen me propozimin surprizë: Në vjeshtë të vaksinohet falas e...

Ndërsa situata e pandemisë është e paqëndrueshme dita-ditës, dhe numri i përgjithshëm i viktimave dhe të infektuarve shkon në rritje, kryetari i Partisë Demokratike,...

“Hajdutë të çertifikuar që flasin në ’emër’ të popullit”; Vasili akuza...

“Hajdutet e çertifikuar të votave flasin ne "emer" te popullit!?”, kështu është shprehur nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, në adresë të kryeministrit Rama dhe...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!