11 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Batha

Tag: batha

Ndëshkoi ish-skuadrën, Batha: Shokëve u thashë se do bëhesha hero

Idriz Batha sot shënoi golin e parë fiks kundër Partizanit në “Air Albania Stadium”. Mesfushori i Tiranës është mësuar me golat këtë sezon dhe...

“Duhet ta dini mirë vlerën e fanellës së Tiranës”

Mesfushori Idriz Batha sot bëri një ndeshje fantastike përballë Vllaznisë, edhe pse Tirana e tij nuk arriti më shumë se një barazim pa gola....

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!