34 C
Tirana
04/07/2020
Home Tags Ben blushi

Tag: ben blushi

Berisha publikon dokumentin: Ben Blushi dhe Gaz Demi regjistruan pronën pranë...

Ish kryeministri Sali Berisha publikon një dokument të firmosur në Hipotekën e Vlorës, e cila prej muajsh ka ndërruar disa drejtues. Sipas Berishës, në dokumentin...

Ben Blushi tregon raportin mes medias dhe politikës: Gazetarë të njohur...

Gazetari dhe ish-politikani Ben Blushi tregon raportin që ka me këto dy pushtete. Pas rikthimit në media, jo si gazetar, por si menaxher, për Blushin...

Top Channel bojkoton protestën e opozitës. Blushi hakmerret ndaj Bashës, pas...

Televizioni më i madh në vend, Top Channel ka bojkotuar protestën e se premtes të opozitës, që u organizua para kryeministrisë dhe zgjati mbi...

Video/ Blushi në parlament: Dibra është aq e majtë, sa të...

Ben Blushi, deputeti i PS, kater dite pas zgjedhjeve ne Diber, shprehej i habitur më rezultatin e zgjedhjeve në Dibër, ku kandidati i mazhorancës,...

Video/ Droni mbi protestën e opozitës, Berisha sulmon Blushin: Cinizëm ekstrem,...

Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur me një video nga protesta e djeshme e opozitës së bashkuar drejtorit të Përgjithshëm të Top Channel, Ben...

Drejton ‘Top Channel’, por Ben Blushi regjistrohet në zgjedhje si kryetar...

Partia Lista e Barabartë është regjistruar sot në Komisionin Qendror Zgjedhor për zgjedhjet lokale të 30 qershorit. Por teksa po zhvilloheshin diskutimet në komision,...

Foto/ Rama darkë me ‘Klanin’ në restorantin luksoz. Mungon Blushi

Kreu i qeverisë, Edi Rama po darkon ne restorantin ‘Padam’ ne kryeqytet nën shoqërinë e bosit të TV Klan, Aleksandër Frangaj dhe gazetarit Blendi...

‘Personazhi i korridoreve’ mesazh Zhejit: Rama takim me kandidatin për KM...

Analisti Artur Zheji, duke cituar një ‘personazh korridoresh’ shprehet se Ben Blushi mund të jetë kryeministër i qeverisë tranzitore. Teksa i referohej vizitës së ish-deputetit...

Foto/ Biznesmeni i njohur dhe Ben Blushi vizitë Ramës në Kryeministri

Biznesmeni i njohur, Samir Mane dhe drejtori i Përgjithshëm i Top Channel, Ben Blushi u panë mesditën e sotme duke hyrë në kryeministri nga...

Si e bëri Top Channel sërish ‘rilindas’ Ben Blushin

Alfred Lela Një publicist i njohur, thotë ndonjëherë me vetëironi: më ka dalë shkrimi kundër. E ka fjalën, besoj, për rastet kur i kthehet mbrapsht,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!