12 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Berthamor

Tag: berthamor

Lavrov ka shpresa se marrëveshja bërthamore mes Iranit dhe fuqive nuk...

Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, ka shpresë se marrëveshja bërthamore midis Iranit dhe fuqive botërore do të vazhdojë që të mbetet. Shteti...

Frikë nga centrali bërthamor, Lituania blen pilula jodi me vlerë 1...

Në Lituani mendojnë më të keqen, ndërsa Bjellorusia është gati që të vërë në punë centralin e parë bërthamor. Drejtuesit e vendit me 2.8...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!