13 C
Tirana
05/06/2020
Home Tags Besnik Mustafaj

Tag: Besnik Mustafaj

Besnik Mustafaj: Basha s’e konkurron dot Berishën, ç’i thashë kur më...

I ftuar në një bashkëbisedim me studentët në UET, Besnik Mustafaj iu përgjigj pyetjeve jo vetëm nën cilësinë e shkrimtarit, por edhe si person...

Reforma zgjedhore/ Mustafaj komenton palët: Të pasinqertë në dëshirën për dialog

Diplomati Besnik Mustafaj ka folur për reformën zgjedhore në studion e rubrikës ‘Opinion’ në News 24, duke komentuar platformën e propozuar nga opozita, si...

Integrimi në udhëkryq, Mustafaj sugjeron: Zgjidhja janë zgjedhjet e parakohshme

Analisti Besnik Mustafaj mendon se kushtet e vendosura nga Gjermania për çeljen e negociatave, janë të gjitha kushte të nevojshme. I ftuar në rubrikën...

Lëvizja e drejtorëve në Shkodër, Mustafaj: PS si një kazermë ushtarake,...

Analisti Besnik Mustafaj, njëkohësisht ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, në studion e ‘Opinion’ ka komentuar dorëheqjen e 7 drejtorëve në Shkodër, pas urdhrit të...

Mustafaj mbështet qëndrimet e Metës dhe Bashën: Qeveria ka humbur kontaktet...

Analisti Besnik Mustafaj vlerëson lëvizjet e presidentit Meta, që ka kthyer disa ligje të mazhorancës. Sipas tij, këto veprime të kreut të shtetit janë...

Vendimi i DASH për Dakon, Mustafaj: Mesazh për Prokurorinë

Analisti Besnik Mustafaj ka komentuar në rubrikën ‘Opinion’ vendimin e Departamentit Amerikan të Shtetit për t’i ndaluar hyrjen në SHBA kryebashkiakut të Durrësit Vangjush...

Besnik Mustafaj kundër prishjes së Teatrit: Rama gabon, po godet artistët

Analisti Besnik Mustafaj, njëkohësisht ish-ministër i Jashtëm, ka folur në rubrikën ‘Opinion’ lidhur me shembjen e Teatrit Kombëtar. Mustafaj është tërësisht kundër prishjes dhe...

‘Shteti ka rënë’, Besnik Mustafaj shtron dy mundësi për krizën politike

Analisti Besnik Mustafaj, njëkohësisht ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë ka komentuar në rubrikën “Opinion” situatën politike në vend. Duke ju referuar refuzimit të gjykatave...

1 korriku në Shqipëri përçan analistët: Anarki, paqe apo surpriza -...

Pavarësisht vendimit të presidentit, Ilir Meta për të shtyrë datën e zgjedhjeve vendore me 13 Tetor, Partia Socialiste duket e vendosur t’i organizojë votimet...

Paralajmërimi i Besnik Mustafajt: Më shqetëson ç’do ndodhë më 1 korrik,...

Analisti dhe ish-ministri i Jashtëm, Besnik Mustafa ka paralajmëruar se tensionet do të jenë më të acaruara pas 30 qershorit, ditës së zgjedhjeve vendore...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!