12 C
Tirana
01/06/2020
Home Tags Bie nga lartesia

Tag: bie nga lartesia

Punëtori bie nga kati i tretë dhe humbi jetën, arrestohet përfaqësuesi...

Bie në pranga përfaqësuesi i firmës që kryente punime në Golem, një ditë pasi humbi jetën punëtori i një godine në konstruksion. Dashamir Hyka humbi...

Tiranë/Ra nga lartësia teksa po punonte, humb jetën 60-vjeçari

Një 60-vjeçar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm, pasi ra nga një ndërtesë e lartë teksa po punonte. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Saukut...

Po kërkonte bagëtitë, bie nga 200 metra lartësi burri në Përmet

Një i moshuar ka rënë nga 200 metra lartësi në fshatin Delvinë të Përmetit pas mesnatës, dhe si pasojë ka ndërruar jetë. Policia bën me...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!