21/02/2020
Home Tags Bild

Tag: Bild

Zbardhen detaje kush e organizoi darkën ku Rama pozoi me Zuckerberg,...

Zbardhen detaje se kush e organizoi darkën në Mynih ku tri ditë më parë kryeministri, Edi Rama pozoi me themeluesin e Facebook, Mark Zuckerberg. Ishte...

BILD, një herë si kurvë tjetrën si shenjtore

Alfred Lela Edi Rama është në gjyq me gazetën gjermane BILD e cila, para disa muajsh botoi një seri shkrimesh ku eksponentë të qeverisë socialiste...

‘Bild’ fshiu shkrimin për Bashën, Balla flet për qëndrimin e PS:...

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla ka reaguar pasi shkrimi që shpërndau në rrjetet sociale nga gjermania ‘Bild’ për kreun e PD,...

Shkrimi për Bashën, çfarë shkruante Endri Fuga para se të fshihej...

Gazeta gjermane ‘Bild’ publikoi vetëm për disa orë një artikull lidhur me çështjen e financimit të pretenduar rus për PD me titull “A qëndron...

Një ditë pas publikimit, Bild fshin artikullin “për lidhjet e Bashës...

Një ditë pas publikimit të një artikulli me titull “A qëndron Rusia pas fushatës kundër anëtarësimit në BE”, gazeta e njohur gjermane “Bild” e...

Kush është Robert Aga, shefi i qarkullimit që u pezullua nga...

Robert Aga, Shefi i Sektorit të Qarkullimit të Dibrës u pezullua sot nga detyra, pas operacionit antidrogë ku një prej 7 të arrestuarve rezultonte...

Zyrtare: Bayern shkarkon trajnerin Kovac

Zyrtare: Bayern ka shkarkuar trajnerin Niko Kovac. Lajmi fillimisht u bë i ditur nga e përditshmja gjermane Bild, por më pas edhe vetë klubi...

“Bild” pasqyron tërmetin në Shqipëri, jo atë të Gjiknurit. Përmend edhe...

Tabloidi gjerman Bild, që njihet nga publiku shqiptarë për përgjimet e dosjeve “339” dhe “184”, ka pasqyruar tërmetin e së shtunës. Me titull: “Seria e...

Kusht i Gjermanisë për negociatat, ç’deklaronte Rama për shit-blerjen e votave...

Dje, grupet parlamentare të koalicionit qeverisës CDU/CSU dhe SPD në Bundestagun gjerman votuan rezolutën, përmes së cilës shprehin qëndrimin pro hapjes së negociatave me...

I bën ‘gjyqin’ Metës, kreu i Komisionit Hetimor u kap në...

Komisioni Hetimor që është ngritur posaçërisht për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, ka nisur sot në orën 10.00. I pranishëm në këtë Komision ka...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!