28/02/2020
Home Tags Bild

Tag: Bild

Deputeti Maliqi: BE ndërhyri te gazeta Bild për përgjimet

Deputeti i opozitës së re, Lefter Maliqi pretendon se përgjimet e Bild janë ndaluar pas ndërhyrjes së disa përfaqësuesve të Bashkimit Europian te gazeta...

PD i përgjigjet Ramës: Rai 3 armik i jashtëm i mazhorancës,...

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi iu përgjigj pretendimeve të kryeministrit Edi Rama dhe Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj se reportazhi i “Rai...

Kërkon të përmirësojë imazhin, personazhi i ‘339’ në aksion: pastron rrugët...

Elton Arbana, kryebashkiaku i ri i PS në Shijak ka përveshur mëngët duke iu bashkuar pastrimit të rrugëve dhe varrezave të qytetit. Ish-drejtori i...

PS fiton Bashkinë e Durrësit, por me kosto nga përgjimet e...

Kandidatja e Partisë Socialiste në Durrës Valbona Sako fitoi garën për kryetare bashkie kundër rivales së Bindjes Demokratike, Valbona Sakollari me 34026 vota kundrejt...

Gjylameti tenton të ‘mbulojë’ Ramën në përgjimet e Bild, gazetarja e...

Deputetja e PS, njëherësh kryetarja për Tiranën, Blerina Gjylameti duket se është zënë ngushte sot pasi gjatë monitorimit të procesit të numërimit në Tiranë,...

“Bild”/ Dako penalizon Valbona Sakon, 20 mijë votues më pak për...

Shifrat paraprake të publikuara nga KQZ-ja tregojnë se në qytetin e Durrësit kanë votuar rreth 8% e qytetareve, larg 46.7% të zgjedhjeve të kaluara. Në...

Shoqata e gazetarëve europian: Gjykatat gjermane mbështesin mediat. Çfarë na premtoi...

Padia e kryeministrit Edi Rama ndaj gazetarit gjerman Peter Tiede vijon të ngjallë reagime negative nga organizata të ndryshme europiane.  Attila Mong që përfaqëson...

“Rama kërkon të mbyllë median e huaj pa urdhër gjykate”, ç’konkludoi...

Një javë më parë, një delegacion i përbërë nga shtatë organizata globale që merren me lirinë e medias dhe mbrojtjen e gazetarëve ka qëndruar...

Padi ndaj gazetarit të Bild, Qendra Europiane kritikon Ramën: Nuk e...

Kryeministri Edi Rama njoftoi të martën përmes rrjeteve sociale se autorizoi sot një avokat gjerman për nisjen e procesit gjyqësor mbi publikimet e BILD. “Gjykatat...

Gazetari i “Bild” i përgjigjet Ramës: Po më hedh në gjyq...

Nuk ka vonuar shumë përgjigja e gazetarit të “Bild”, Peter Tiede ndaj kryeministrit Edi Rama, pasi ky i fundit lajmëroi se do ta çonte...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!