21/02/2020
Home Tags Bild

Tag: Bild

Përgjimet e ‘Bild’, vjen reagimi i Bashës: Edi Rama ka bërë...

Vjen reagimi i kreut të PD, Lulzim Basha lidhur me 6 përgjimet që ka publikuar sot gazeta gjermane ‘Bild’, ku zyrtarë të PS bisedojnë...

Doli në përgjime me Avdylajn, reagon Deputeti i PS: Nuk e...

Vjen reagimi i deputetit të PS në Shijak, Ilir Ndraxhi, pasi gazeta gjermane Bild publikoi sot 6 përgjime, ndër to edhe ajo e vëllait...

Përgjimet e ‘Bild’, reagon LSI: Rama dhe ministrat e tij të...

Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar pas publikimit të gjashtë përgjimeve të reja që implikojnë zyrtarë të PS me kreun e bandës kriminale të...

Po, Milva. Rama është marka e vetme ndërkombëtare e Shqipërisë

Alfred Lela Kur dëgjoja, sot në mëngjes herët, bisedat e regjistruara të Astrit Avdylajt me drejtues lokalë dhe qendrorë të Partisë Socialiste (Vangjush Dako nuk...

Gazeta gjermane “shkund” qeverinë/ 6 përgjimet që provojnë lidhjet e zyrtarëve...

Gazeta e njohur gjermane ‘Bild’ ka publikuar sot gjashtë përgjime të reja, pjesë e dosjes 339/1, aktualisht e dorëzuar te Krimët e Rënda. Në gjashtë...

“Kishe takuar Ramën mbrëmë, ishe kënaq”, gazeta gjermane publikon përgjimet e...

Gazeta e njohur gjermane, Bild, ashtu siç paralajmëroi ka publikuar sot përgjime të reja rreth kreut të bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako dhe Astrit...

Gazeta Bild: Sot publikojmë gjashtë përgjime të Vangjush Dakos

Gazeta e njohur gjermane, Bild, do të publikojë të mërkurën një artikull të dytë për Shqipërinë. Në fokus do të jetë shit-blerja e votave...

Rama i kthehet ‘metodës Agron Xhafaj’: Gjuha në përgjime nuk është...

Ashtu siç arriti brenda pak orësh në konkluzionin se zëri në audio-përgjimin e Albert Veliut nuk i përkiste Agron Xhafajt, vëllai i ish-ministrit të...

Autor i shkrimit në Bild? Manjani -Ramës: Po gënjen nga mllefi që...

Kryeministri Edi Rama ka mohuar akuzat e gazetës Bild, që e cilësoi si gangster dhe të përfshirë në dosjen ‘184’ në blerjen e votave...

Rama mohon akuzat e Bild: Artikulli është shkruar në Tiranë nga...

Kryeministri Edi Rama ka mohuar akuzat e gazetes Bild, që e cilësoi si gangster dhe të përfshirë në dosjen '184' në blerjen e votave...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!