21 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Bisedimet

Tag: bisedimet

Çelja e bisedimeve / ‘Dorëzohet’ Hahn: Nëse nuk ndodh sot…

Komisionieri për Zgjerimi të Bashkimin Europian, Johanes Hahn deklaroi para vendimit final për nisjen e bisedimeve për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut në Këshillit...

Bisedimet Prishtinë-Beograd, zv.presidenti i Këshillit të Atlantikut takon krerët e Kosovës

Bisedimet mes Prishtinës dhe Beogradit janë në qendër të takimeve të zëvendëspresidentit të Këshillit të Atlantikut, Damon Wilson, i cili është ndalur për një...

Qytetarët e Madridit në protestë kundër bisedimeve me Katalonjën

Mijëra protestues mbushën rrugët e kryeqytetit të Spanjës në një protestë të organizuar nga partitë opozitare, kundër planeve të qeverisë për të zbutur tensionet...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!