27 C
Tirana
06/07/2020
Home Tags Blendi Fevziu

Tag: Blendi Fevziu

Blendi Fevziu prezanton prindërit në 7 mars: E kaluan jetën duke...

Në një ditë të veçantë si 7 marsi, moderatori Blendi Fevziu ka uruar të gjithë mësuesit, përfshirë edhe prindërit e tij. Teksa publikon një foto...

Plazh në shkurt, Blendi Fevziu sfidon të ftohtin në Dhërmi

Moderatori Blendi Fevziu e ka treguar vazhdimisht se pasioni i tij më i madh janë udhëtimet. Këtë fundjavë, gazetari i njohur nuk ka shkuar shumë...

Fevziu revoltohet me deputetët e opozitës parlamentare: Bandë injorantësh, bëni audicion...

Gazetari dhe moderatori i ‘Opinion’ në tv Klan, Blendi Fevziu është shprehur i revoltuar me nivelin që kanë shpalosur deri tani deputetët e të...

Foto & Video/ Blendi Fevziu u prezanton studentëve ‘Tironën e Nonës’

Fevziu tregon se ky libër është një udhëtim në kohë, për të njohur Tiranën para hyrjes së komunizmit përmes jetës së tri grave frymëzuese...

Blendi Fevziu: Emisionet me politikanë nga PD e PS më të...

Për Blendi Fevziun, pushteti në media buron nga audienca, ndaj thotë se udhëhiqet prej saj, ose, nga perceptimi për të, në propozimin e temave...

Tri ndryshimet që ka nevojë vendi? Blendi Fevziu: Fillimisht duhet të...

Gazetari Blendi Fevziu  ka qenë i ftuar special mbrëmë në emisionin ‘Shiko kush Luan’, në Top Channel. Gjatë intervistës nga Luana Vjollca, Fevziu është pyetur...

Blendi Fevziu habit me rrëfimin: Emrin e vajzës së vogël ia...

Moderatori Blendi Fevziu ka befasuar teksa rrëfeu se si bashkë me të shoqen vendosën emrin vajzës së tyre të vogël, Alis. I ftuar në emisionin...

Nis emisioni “Opinion”, Fevziu shmang diskutimet për politikën

Gazetari Blendi Fevziu do të nisë sonte sezonin e 22-të të emisionit Opinion në TV Klan. Supozohej se ai do të trajtonte ndonjë teme...

Fevziu ‘skanon’ politikën: Opozita gaboi me djegien e mandateve, Rama ‘i...

Gazetari dhe moderatori i ‘Opinion’ Blendi Fevziu ka analizuar përmbledhurazi situatën aktuale politike në Shqipëri dhe krizën që ka përfshirë vendin prej muajsh. Gjatë një...

Darka me “Klanin”, Rakipi: Rama kërcënoi Fevziun në sy të Frangajt

Gazetari Ylli Rakipi ka dhënë detaje rreth një darke që kryeministri Edi Rama ka zhvilluar me pronarin e TV Klan, Aleksandër Frangajn dhe Blendi...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!