28/01/2020
Home Tags Blinduar

Tag: blinduar

Tiranë/ Në pranga 44 vjeçari, u kap me pistoletë dhe makinë...

Policia e Tiranës vuri në pranga një 44 vjeçar, i cili drejtonte një automjet të blinduar dhe mbante një pistoletë pa leje. Në prangat...

Aksidenti te Shqiponja, fotoja të bën të dyshosh për atentat

Aksidenti te sheshi “Shqiponja” mund të ketë ardhur pasi drejtuesit të mjetit i është bërë atentat. Hetuesit kanë mbledhur provat në terren, ndërsa janë vënë...

Me targa ruse dhe i blinduar, automjeti i përmbysur në rrugë...

Një automjet i blinduar dhe me targa ruse u aksidentua sot në mbrëmje në sheshin “Shqiponja”. Policia e Tiranës shkoi në vendngjarje, por nuk...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!