25 C
Tirana
03/07/2020
Home Tags Bordet e Universiteteve

Tag: Bordet e Universiteteve

Nga Lorenc Vangjeli te këshilltarja e Ramës dhe ish-deputeti i PS;...

Ministria e Arsimit ka publikuar listën me anëtarët e rinj që ka emëruar në Bordet e Administrimit të universiteteve publike. Anëtarët e bordeve u...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!